شما هم اکنون می توانید از مینی دوره 22 راز افزایش ساعت مطالعه به صورت رایگان استفاده نمایید . شرکت در مینی دوره
شما هم اکنون می توانید از مینی دوره 22 راز افزایش ساعت مطالعه به صورت رایگان استفاده نمایید . شرکت در مینی دوره
0
0

آقای جوکار یه سوال؛ آیا کوچینگ به درد من هم میخوره؟

بذار سریع راهنماییت کنم، فرقی نمیکنه دانش‌آموز پایه چندم هستی و از چه رشته‌ای هستی؛ فقط این رو بدون که اگه دنبال رتبه برتر شدن هستی و شوق قبول شدن در رشته و دانشگاه مورد علاقت رو داری، حتما درباره طرح کوچینگ تاج کنکور بیشتر مطالعه کن و از این طرح بی‌نظیر استفاده کن    

#آشنایی_با_کوچینگ

آقای جوکار یه سوال؛ اصلا قضیه کوچینگ چیه؟ از کجا اومده؟

یک تیم ۲۰۰ نفره که همشون از رتبه برترهای رشته‌های تجربی و ریاضی و انسانی بودن، کنار هم جمع شدن و با بررسی تمام روش‌ها و الگوهای مشاوره تونستن یک متود و روش کاربردی برای موفقیت در کنکور رو پیدا کنن که در این طرح مشاور هر روز همراه شماست و با کمک خودتون به شما یاد میده چطور روش مطالعه‌، تست‌زنی و لایف استایل کنکوریِ مختص به خودتون رو داشته باشین!

قبول داری نتیجه همفکری یک تیم ۲۰۰ نفره از رتبه برترها قطعا خیلی خفنه؟ 🙂

با رتبه پرور‌ترین الگو مشاوره در کنکور سراسری!

طرح کوچینگ تاج کنکور

 

هرچیزی که برای رتبه برتر شدن از یک مشاوره و یک تیم نیاز داری رو برات فراهم کردیم تا بتونی مثل رتبه‌برترهای سال ۱۴۰۱ رتبه‌های دو رقمی و سه رقمی بی‌نظیری رو کسب کنی!

 

 

#خدمات_کوچینگ

آقای جوکار یه سوال؛ خدمات بی‌نظیر کوچینگ تاج کنکور دقیقا چیه؟

برنامه ریزی به سبک کوچینگ تاج کنکور
رتبه برترها هم این مدلی برنامه‌ریزی میکردن!

بابت شروع هر کاری چه بزرگ و چه کوچک باید برنامه ریزی داشت، نحوه‌ی برنامه ریزی برای کنکور هم که جای خودش رو داره!

در کوچینگ هر دو هفته یک بار، مشاور شما برنامه‌‌ای کاملا شخصی سازی شده و متناسب با شرایط مطالعه، کلاس‌های خصوصی و مدرسه که ثبت‌نام کردین، سطح دانش کنکوری شما و آزمون آزمایشی که شرکت می‌کنین؛ برای شما ارسال میکنه تا مسیر دو هفته‌ی آینده‌ رو برای شما شفاف کنه!
این برنامه قبل از رسیدن به دست شما توسط تیم پشتیبانی متشکل از مشاورین ارشد مجموعه هم مجددا مورد بررسی قرار میگیره تا با خیال راحت به بهترین برنامه ممکن دسترسی داشته باشی❤️

با توجه به برنامه‌ای که مشاور با مشورت خودتون و برای شما ارسال میکنه، در طی این دو هفته شما هر شب گزارش‌ کار‌های دقیق در دو فرم گزارش‌کار عادات و گزارش‌کار کلی، برای مشاورتون ارسال میکنین و مشاور شما عملکرد و پیشرفت شما ارزیابی می‌کنه و به شما بصورت کاملا ریز به ریز و حرفه‌ای بازخورد میده تا مسیرتون هر چه بیشتر شفاف‌ بشه و دیگه خبری از نگرانی و سردرگمی نباشه.

🔸تماس تلفنی با مشاور ؛ واکسن تضمینی برای آرامش و رفع نگرانی

تقریبا میشه گفت که هیچ چیزی در کنکور جای ارتباط مستقیم و تلفنی شما با مشاور رو نمی‌گیره

شما هر هفته به مدت نیم ساعت با مشاورتون به صورت تلفنی در تماس هستین تا بتونین مشکلات هفتگی خودتون رو با مشاورتون در میون بذارین و بتونین مناسب‌ترین راه حل‌ها رو دریافت کنین
مشاور شما در طی این تماس‌ها تجربیات خودش رو که در سال کنکور خودش و کار کردن با دانش آموزان بدست آورده رو با شما به اشتراک میذاره تا شما مجبور به آزمون خطا نباشین و تایم، انرژی و هزینه شما هدر نره!
دیگه چی از این بهتر؟ 🙂

خودت رو به چالش بکش!
با آزمون‌های هماهنگی که برات برگزار میکنیم میتونی با سوالات استاندارد خودت و اطلاعاتت رو به چالش بکشی، دیگه چی از این بهتر که مشاورت برای آمادگی آزمون و تحلیل آزمون کنارته و راهنماییت میکنه!؟

در طی تمام مدتی که از خدمات کوچینگ تاج کنکور استفاده می‌کنین، یک تیم پشتیبانی به صورت ۲۴ ساعته متشکل از مشاوران ارشد مجموعه در کنار شما و مشاورتون هست که تا به شما کمک کنن که با کمترین دغدغه‌ ممکن و با آسودگی خاطر در مسیر کنکورتون گام بردارین.

#نتایج

نتایج شرکت کنندگان کوچینگ تاج کنکور!

(ورق بزنید)

#خدمات_کوچینگ

مشاور اختصاصی

آموزش دیده + رتبه برتر + با‌‌ تجربه + مطابق رشته شما

تماس هفتگی با مشاور

۳۰ الی ۴۵ دقیقه + هر هفته و مرتب + رفع چالش و نگرانی!

آزمون هماهنگ و جامع

با بودجه‌بندی حرفه‌ای + با پاسخنامه تشریحی + تحلیل توسط مشاور

برنامه‌ریزی اختصاصی

مطابق کلاس‌های شما + هدف شما + چالش‌های شما + با مشورت شما + بصورت تایپی

نظارت و پشتیبانی

دلسوز + همراه دائمی + دقیق و قاطع + گوش شنوا

همین الان ثبت نام کنید !

پشتیبانی تاج به چه صورت است؟

در طی مدتی مشاوره‌ی شما یک تیم پشتیبانی به صورت ۲۴ ساعته متشکل از مشاوران ارشد تیم در کنار شما و مشاورتان خواهند بود تا به شما کمک کنند که با کمترین دغدغه‌ی ممکن مسیر کنکورتان را پشت سر بگذارید.
ثبت نام فوری در کوچینگ!

#موشکافی کوچینگ تاج کنکور

مخاطبین دوره کوچینگ کیستند؟

اگر به قبولی در رشته‌های تاپ در دانشگاه‌ فکر می‌کنید و قصد دارید از رتبه‌های برتر کنکور سال خودتان باشید، مشاوره و کوچینگ می‌تواند یکی از ضرورت‌های آموزشی شما محسوب ‌شود.
دوره‌ی کوچینگ برای افراد زیر می‌تواند مفید و اثرگذار باشد:

  1. افرادی که در پایه دهم الی دوازدهم تحصیل می‌کنند و یا فارغ التحصیل هستند و تصمیم دارند مجددا در کنکور شرکت کنند.
  2. افرادی که از کیفیت مطالعه، تست زنی و یا رتبه و ترازشان در آزمون‌های آزمایشی راضی نیستید.
  3. افرادی که فکر می‌کنند سطح تجربه‌ی کنکوری‌شان پایین هست و نیاز به یک فرد با تجربه که همین مسیر را با موفقیت پشت سر گذاشته، دارند.
#کوچینگ

کوچینگ چیست ؟

کوچینگ به معنی مربیگری‌ست. کوچینگ يك رابطه‌ی حمايتی و دو طرفه است كه در آن كوچ(یا مربی) به مراجع خود كمک ميكند تا با تمركز بر هدف انتخاب شده به نتايج مورد نظر دست پيدا کند.
 ما اعتقاد داریم بهترین کسی که می‌تواند به شما کمک کند، خود شما هستید. در کوچینگ، مشاور هر روز همراه شماست و با کمک خودتان به شما یاد میدهد چطور روش مطالعه‌، تست‌زنی و لایف استایل کنکوریِ مختص به خودتان را داشته باشید.
 دوره کوچینگ به طور خاص برای کسانی در نظر گرفته شده است که مسیر کنکور برای‌شان شفاف نیست و نیازمند یک همراه با تجربه و موفق هستند.
عموم مخاطبان دوره کوچینگ، محصلان سه رشته‌ی تجربی، ریاضی و انسانی هستند که برای کنکور سال تحصیلی پیش رو و یا سال‌های آینده خودشان را آماده میکنند.

#کوچینگ

آیا کوچینگ می‌تواند قبولی من را در کنکور تضمین کند؟

موسساتی که به خدمات مشاوره‌ای می‌پردازند، به مجموعه‌ی متنوعی از آمارها و گزارش‌ها استناد می‌کنند تا شما را متقاعد کنند که مشاور می‌تواند قبولی شما را در کنکور تضمین کند.

و با نشان دادن گزارش‌هایی از قبولی‌های کنکور که از مشاوره استفاده میکردند، سعی بر این دارند تا به شما اثبات کنن که تنها راه قبولی در کنکور، استفاده از خدمات مشاوره‌ای است.

اما بهتر است فریب نخورید

تأثیر شرکت در دوره کوچینگ یا مشاوره بر کیفیت مطالعه، تست‌زنی، لایف استایل و نتایجی که میگیرید کاملاً به تعهد شما، عمق یادگیری و این‌که تا چه حد آموخته‌های کوچینگ رو به‌کار بگیرید، بستگی دارد.

#کوچینگ

#نظر_ شرکت_کنندگان کوچینگ